Autobedrijf Cluistra

Autobedrijf Cluistra is officieel Hyundai dealer met vestigingen in Nieuwegein en Veenendaal. Wij zijn hèt vertrouwde adres voor alle Hyundai-modellen en betrouwbare occasions.

Hyundai modellen

Wat is jouw favoriete Hyundai?


Acties

Bekijk Hyundai aanbiedingen en nieuws.


Klaar om je te verwelkomen

Lees welke corona-maatregelen we nemen en hoe we jou mobiel houden.

Onze vestigingen

Autobedrijf Cluistra Nieuwegein b.v.

Betuwehaven 1 • 3433PV • NIEUWEGEIN

Neem contact met ons op:

Tel. 0306062598
Fax 0306066692
info@cluistra.nl

Doe de virtuele bedrijfstour.

Over deze vestiging

Hyundai Dealer Cluistra Nieuwegein is reeds 40 jaar dealer van Hyundai personen- en bedrijfswagens voor Nieuwegein en het zuidelijke deel van de provincie Utrecht.

Naast de uitgebreide range nieuwe Hyundai's hebben wij een ruime keus aan Hyundai occasions. Klik hiervoor op  'occasions'  in het hoofdmenu aan de bovenkant. Hier vindt je al onze occasions met foto! Wij hebben bijna alle nieuwe modellen op voorraad zodat je een proefrit kunt maken in de auto naar jouw keuze!     

In onze werkplaats kunnen onze After Sales Specialisten jouw Hyundai in perfecte conditie houden. Bij Cluistra Nieuwegein kunt je terecht voor het geplande onderhoud aan jouw auto, apk-keuringen, reparaties, schadeherstel, aircoservice, accessoires-inbouw, ruitreparaties en onderdelen!

Oftewel: Hyundai Cluistra Nieuwegein is jouw partner in alles wat met jouw auto te maken heeft!

OPENINGSTIJDEN

Dag Magazijn Werkplaats Showroom
Maandag 08:00 - 17:00 08:00 - 17:00 09:00 - 18:00
Dinsdag 08:00 - 17:00 08:00 - 17:00 09:00 - 18:00
Woensdag 08:00 - 17:00 08:00 - 17:00 09:00 - 18:00
Donderdag 08:00 - 17:00 08:00 - 17:00 09:00 - 18:00
Vrijdag 08:00 - 16:00 08:00 - 16:00 09:00 - 20:30
Zaterdag - 08:00 - 12:00 10:00 - 17:00

CONTACTPERSONEN

Functie Naam Tel.nr. Mailadres
Administratie Arend van Eck 030-606 25 98 aveck@hyundai.nl
Directeur Jan Cluistra 030-606 25 98 jcluistra@hyundai.nl
Directeur Gert Cluistra 030-606 25 98 gcluistra@hyundai.nl
Magazijn Cees v.d Bosch 030-6062598 cvdbosch@hyundai.nl
Werkplaatsreceptie Michel Boomgaard 030-6062598 mboomgaard@hyundai.nl
Junior verkoopadviseur Damon Benschop 030-6062598 dbenschop@cluistra.nl
Verkoopadviseur Bert Koes 030-6062598 bkoes@cluistra.nl
Verkoopadviseur Robbert Jonkman 030-606 25 98 rjonkman@hyundai.nl
Werkplaatschef Jacco van Rijswijk 030-6062598 jvrijswijk@hyundai.nl

Autobedrijf Cluistra Veenendaal B.V.

Galileistraat 12 • 3902HR • VEENENDAAL

Neem contact met ons op:

Tel. 0318529555
Fax 0318542280
veenendaal@cluistra.nl

 Doe de virtuele bedrijfstour.

Over deze vestiging

Wij zijn jouw Hyundai Dealer voor Veenendaal, Ede en de omliggende regio! Ook zijn wij al meer dan 40 jaar de Hyundai expert voor de regio Nieuwegein, IJsselstein, Houten en Vianen. Op een moderne manier geven wij al jaren lang vorm aan de hoogste haalbare klanttevredenheid. Dagelijks proberen wij net iets meer te doen dan je van ons verwacht. Als je verrast bent en enthousiast naar huis gaat dan pas vinden wij dat we kwaliteit hebben geleverd. Je bent van harte welkom in Veenendaal aan de Galileistraat 12. Ook voor een gebruikte Hyundai of een ander merk, ben je bij ons aan het juiste adres!

OPENINGSTIJDEN

Dag Openingstijden Showroom Openingstijden Werkplaats
Openingstijden Magazijn
Maandag 09:00 - 18:00 08:00 - 17:00 08:00 - 17:00
Dinsdag 09:00 - 18:00 08:00 - 17:00 08:00 - 17:00
Woensdag 09:00 - 18:00 08:00 - 17:00 08:00 - 17:00
Donderdag 09:00 - 18:00 08:00 - 17:00 08:00 - 17:00
Vrijdag 09:00 - 20:00 08:00 - 16:30 08:00 - 16:00
Zaterdag 09:00 - 17:00 - -

CONTACTPERSONEN

Functie Naam Tel.nr. Mailadres
Verkoopadviseur Brain Meeuwsen 0318-529555 bmeeuwsen@cluistra.nl
Verkoopadviseur Henry Wijnen 0318-529555 hwijnen@cluistra.nl