Autobedrijf Cluistra

Autobedrijf Cluistra is officieel Hyundai dealer met vestigingen in Nieuwegein. Wij zijn hèt vertrouwde adres voor alle Hyundai-modellen en betrouwbare occasions.

IONIQ 6 First Edition

Rij jij in 2023 als eerste een Hyundai IONIQ 6? Hyundai presenteert een exclusieve introductieversie van de nieuwkomer, de IONIQ 6 First Edition. Je kunt nog op de wachtlijst komen door de First Edition nu te reserveren. Wees er wel snel bij, want de IONIQ 6 First Edition komt slechts in een gelimiteerde oplage naar Nederland.

Hyundai Smart bonus

Profiteer tijdelijk van Smart bonus tot € 750


Hyundai modellen

Wat is jouw favoriete Hyundai?


Let Hyundai power your world.

Hyundai doet meer dan jou van A naar B brengen. Wij brengen jou van vandaag naar morgen. Van elektrisch rijden over lange afstanden tot de toekomst van mobiliteit. Van slimme robotica tot emissievrij reizen door de lucht. Van waterstofvoertuigen naar een duurzame samenleving. Vooruitgang komt in vele vormen en op tal van manieren, maar bij Hyundai hebben we maar één doel: to power your world.

Onze vestigingen

Autobedrijf Cluistra Nieuwegein b.v.

Betuwehaven 1 • 3433PV • NIEUWEGEIN

Neem contact met ons op:

Tel. 0306062598
Fax 0306066692
info@cluistra.nl

Doe de virtuele bedrijfstour.

Over deze vestiging

Hyundai Dealer Cluistra Nieuwegein is reeds 40 jaar dealer van Hyundai personen- en bedrijfswagens voor Nieuwegein en het zuidelijke deel van de provincie Utrecht.

Naast de uitgebreide range nieuwe Hyundai's hebben wij een ruime keus aan Hyundai occasions. Klik hiervoor op  'occasions'  in het hoofdmenu aan de bovenkant. Hier vindt je al onze occasions met foto! Wij hebben bijna alle nieuwe modellen op voorraad zodat je een proefrit kunt maken in de auto naar jouw keuze!     

In onze werkplaats kunnen onze After Sales Specialisten jouw Hyundai in perfecte conditie houden. Bij Cluistra Nieuwegein kunt je terecht voor het geplande onderhoud aan jouw auto, apk-keuringen, reparaties, schadeherstel, aircoservice, accessoires-inbouw, ruitreparaties en onderdelen!

Oftewel: Hyundai Cluistra Nieuwegein is jouw partner in alles wat met jouw auto te maken heeft!

OPENINGSTIJDEN

Dag Magazijn Werkplaats Showroom
Maandag 08:00 - 17:00 08:00 - 17:00 09:00 - 18:00
Dinsdag 08:00 - 17:00 08:00 - 17:00 09:00 - 18:00
Woensdag 08:00 - 17:00 08:00 - 17:00 09:00 - 18:00
Donderdag 08:00 - 17:00 08:00 - 17:00 09:00 - 18:00
Vrijdag 08:00 - 16:00 08:00 - 16:00 09:00 - 20:30
Zaterdag - 08:00 - 12:00 10:00 - 17:00

CONTACTPERSONEN

Functie Naam Tel.nr. Mailadres
Administratie Arend van Eck 030-606 25 98 aveck@hyundai.nl
Directeur Jan Cluistra 030-606 25 98 jcluistra@hyundai.nl
Directeur Gert Cluistra 030-606 25 98 gcluistra@hyundai.nl
Magazijn Cees v.d Bosch 030-6062598 cvdbosch@hyundai.nl
Werkplaatsreceptie Michel Boomgaard 030-6062598 mboomgaard@hyundai.nl
Junior verkoopadviseur Damon Benschop 030-6062598 dbenschop@cluistra.nl
Verkoopadviseur Bert Koes 030-6062598 bkoes@cluistra.nl
Verkoopadviseur Robbert Jonkman 030-606 25 98 rjonkman@hyundai.nl
Werkplaatschef Jacco van Rijswijk 030-6062598 jvrijswijk@hyundai.nl