DAVO

DAVO is officieel Hyundai dealer met vestigingen in Den Haag en Rotterdam. Wij zijn hèt vertrouwde adres voor alle Hyundai-modellen en betrouwbare occasions.

Acties

Bekijk Hyundai aanbiedingen en nieuws.

Hyundai Smart bonus

Profiteer tijdelijk van Smart bonus tot € 1.500.


Hyundai modellen

Wat is jouw favoriete Hyundai?


  1. 1
  2. 2
  3. 3

Onze vestigingen

DAVO Hyundai Den Haag Ypenburg

Laan van waalhaven 365 • 2497GM • 'S-GRAVENHAGE

Neem contact met ons op:

Tel. 0703073950
info@davogroep.nl

 

 

OPENINGSTIJDEN

Dag

Showroom

 

Werkplaats  
Maandag 09:00 - 18:00 08:00 - 17:00  
Dinsdag 09:00 - 18:00 08:00 - 17:00  
Woensdag 09:00 - 18:00 08:00 - 17:00  
Donderdag 09:00 - 18:00 08:00 - 17:00  
Vrijdag 09:00 - 18:00 08:00 - 17:00  
Zaterdag 10:00 - 17:00
Zaterdag: Noodgevallen Hyundai Service, geopend tussen 10:00 en 15:00  

CONTACTPERSONEN

Functie Naam Tel.nr. Mailadres

Sales Manager

Bryan van Haaren

070-8502772 bvanhaaren@davogroep.nl

Verkoop adviseur

Marc Duijm

 

070-7568705 mduijm@davogroep.nl

Verkoopadviseur

Elmar Goris

070-8502771 egoris@davogroep.nl
Jr. verkoop adviseur Vikash Badri 070-8502774 vbadir@davogroep.nl
Service adviseur Jeroen van Velzen 070-3073973 jvanvelzen@davogroep.nl
Service Manager Peter Reijgersberg 070-3073965 preijgersberg@davogroep.nl
Service adviseur Richard Taal 070-3073957 rtaal@davogroep.nl

DAVO Hyundai Den Haag Kerketuinenweg

Kerketuinenweg 18 • 2544CW • 'S-GRAVENHAGE

Neem contact met ons op:

Tel. 0708502500 
info@davogroep.nl

 

 

OPENINGSTIJDEN

Dag

Showroom

 

Werkplaats  
Maandag 09:00 - 18:00 08:00 - 17:00  
Dinsdag 09:00 - 18:00 08:00 - 17:00  
Woensdag 09:00 - 18:00 08:00 - 17:00  
Donderdag 09:00 - 18:00 08:00 - 17:00  
Vrijdag 09:00 - 18:00 08:00 - 17:00  
Zaterdag 10:00 - 17:00
noodgevallen Hyundai service, geopend tussen 10:00 uur en 15:00 uur.  


CONTACTPERSONEN

Functie Naam Tel.nr. Mailadres

Sales Manager

Stefan van Tol

070-8502509 svantol@davogroep.nl

Verkoop adviseur

Mike Arends 070-3098003 marends@davogroep.nl
Jr. Verkoop adviseur Bas Verbaten 070-3098004 bverbaten@davogroep.nl
Service adviseur Dennie Remmelts 070-8502511 dremmelts@davogroep.nl
Service adviseur Jim Tetteroo 070-3098005 jtetteroo@davogroep.nl

DAVO Hyundai Delft

Energieweg 5 • 2627AP • DELFT

Neem contact met ons op:

Tel. 0708502800
info@davogroep.nl

 

 

OPENINGSTIJDEN

Dag Werkplaats
Maandag 08:00 - 17:00
Dinsdag 08:00 - 17:00
Woensdag 08:00 - 17:00
Donderdag 08:00 - 17:00
Vrijdag 08:00 - 17:00



CONTACTPERSONEN

Functie Naam Tel.nr. Mailadres

Service adviseur

Casper de Kok

070-8502414 cdekok@davogroep.nl

DAVO Hyundai Rotterdam Metaalhof

Metaalhof 27 • 3067GM • Rotterdam

Neem contact met ons op:

Tel. 0881308360
info@davogroep.nl

 

 


OPENINGSTIJDEN

Dag

Showroom

 

Werkplaats  
Maandag 09:00 - 18:00 08:00 - 17:00  
Dinsdag 09:00 - 18:00 08:00 - 17:00  
Woensdag 09:00 - 18:00 08:00 - 17:00  
Donderdag 09:00 - 18:00 08:00 - 17:00  
Vrijdag 09:00 - 18:00 08:00 - 17:00  
Zaterdag 10:00 - 17:00
noodgevallen Hyundai service, geopend tussen 10:00 uur en 15:00 uur.  

 

CONTACTPERSONEN

Functie Naam Tel.nr. Mailadres
Verkoop adviseur Didier van Unen 088-1308310 dvanunen@davogroep.nl
Verkoop adviseur Raymond Waltman 088-1308311 rwaltman@davogroep.nl
Service adviseur Martin van Oosterom 088-113088312 mvanoosterom@davogroep.nl