Autobedrijf Noteboom

Autobedrijf Noteboom is officieel Hyundai dealer met vestigingen in Barendrecht en Spijkenisse. Wij zijn hèt vertrouwde adres voor alle Hyundai-modellen en betrouwbare occasions.

Acties

Bekijk Hyundai aanbiedingen en nieuws.

Hyundai Smart bonus

Profiteer tijdelijk van Smart bonus tot € 2.500.


Hyundai modellen

Wat is jouw favoriete Hyundai?


  1. 1
  2. 2
  3. 3

Onze vestigingen

Autobedrijf Noteboom Rotterdam b.v.

Kamerlingh onnesweg 32 • 2991XL • BARENDRECHT

Neem contact met ons op:

Tel. 0102923434
Fax 0102923439
receptiemedewerkers@noteboom.nl

Doe de virtuele bedrijfstour.

Over deze vestiging

Noteboom is jouw vertrouwde Hyundai Excellent Dealer. Met onze meer dan 60 jarige ervaring zijn wij de partner voor mobiliteit.

  • Aanschaf nieuw en gebruikt
  • Financieringen 
  • Expert Lease 
  • Verzekeringen
  • Onderhoud & reparaties
  • Accessoires
  • Schadeherstel
  • Ruitreparaties
  • Airco onderhoud en reparatie
  • Auto verhuur

Jouw voordeel om te kiezen voor Noteboom:
- Onze mensen zijn deskundig en enthousiast!
- Vele importeursonderscheidingen gekregen door hoge klanttevredenheid en deskundigheid.
- Optimaal gelegen langs de A15.
- Haal en brengservice, leenfiets, of huurauto bij onderhoud.
- Laagste prijsgarantie, bij aanschaf van nieuwe of gebruikte auto! Zowel zonder als mét inruil!
- Altijd de beste keuze!

Onze onderscheidingen:
-Hyundai Excellent Dealer.
-Lid van Hyundai Frontier Club 

-Onze algemene website: WWW.NOTEBOOM.NL

OPENINGSTIJDEN

Dag Werkplaats Verkoop  
Maandag 07:45 - 17:30 09:00 - 17:30  
Dinsdag 07:45 - 17:30 09:00 - 17:30  
Woensdag 07:45 - 17:30 09:00 - 17:30  
Donderdag 07:45 - 17:30 09:00 - 17:30  
Vrijdag 07:45 - 17:30 09:00 - 20:30  
Zaterdag 10:00 - 13:00 10:00 - 17:00  

CONTACTPERSONEN

Functie Naam Tel.nr. Mailadres
Sales Manager Laurens Sinke 0102923434 lsinke@noteboom.nl
Directeur Arie Hartog 0102923434 ahartog@noteboom.nl
Service Adviseur Dennis van Holst 010-2923434 dvholst@noteboom.nl
Schade expert Otto Hopmann 010-2923434 ohopmann@noteboom.nl
Werkplaatschef Hans Gales 0102923434 hgales@noteboom.nl
Service adviseur Otto Hopmann 0102923434 ohopmann@noteboom.nl
After sales manager Arie Hartog 0102923434 ahartog@noteboom.nl
Verkoop adviseur Sinisa Poljak 0102923434 spoljak@noteboom.nl
Verkoop adviseur Bred de Graaf 010-2923434 bdegraaf@noteboom.nl

Neem contact met ons op:

Tel. 0181451922

spijkenisse@noteboom.nl

 

OPENINGSTIJDEN

Dag Showroom Werkplaats  
Maandag 8:30 - 17:30 7:45 - 17:15  
Dinsdag 8:30 - 17:30 7:45 - 17:15  
Woensdag 8:30 - 17:30 7:45 - 17:15  
Donderdag 8:30 - 17:30 7:45 - 17:15  
Vrijdag 8:30 - 17:30 7:45 - 17:15  
Zaterdag 9:00 - 17:00 9:00 - 13:00  

Klaar om je te verwelkomen

Lees welke corona-maatregelen we nemen en hoe we jou mobiel houden.