Welling

Welling Hyundai is de Hyundai dealer voor Heerlen en de wijde omgeving. Ons team van ervaren, enthousiaste medewerkers staat voor je klaar om je op allerlei gebied van dienst te zijn. Reeds 8 maal zijn wij uitgeroepen tot excellent-dealer. Je kunt bij ons uiteraard terecht voor een nieuwe of gebruikte Hyundai, maar ook voor schadeherstel, onderhoud, inbouw van accessoires etc. Graag tot ziens in onze vernieuwde showroom op de autoboulevard in Heerlen. Voor al onze occasions kunt je terecht op: www.wellingautobedrijven.nl Je bent van harte welkom voor een offerte op maat!

Acties

Bekijk Hyundai aanbiedingen en nieuws.

Hyundai Testafette

Profiteer tijdelijk van exclusief Testafette-voordeel tot € 4.000, een scherpe Private Lease aanbieding of een voordelig financieringsaanbod.


Hyundai modellen

Wat is jouw favoriete Hyundai?


Speel video af Speel video af Laatste slide
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Onze vestigingen

Welling Heerlen

Breukerweg 176 • 6412ZL • HEERLEN

Neem contact met ons op:

Tel. 0455218822
Fax 0455222115
info@wellingautobedrijven.nl

Doe de virtuele bedrijfstour.

OPENINGSTIJDEN

Dag Werkplaats Showroom Magazijn
Maandag 08:15 - 16:45 09:00 - 18:00 08:15 - 16:45
Dinsdag 08:15 - 16:45 09:00 - 18:00 08:15 - 16:45
Woensdag 08:15 - 16:45 09:00 - 18:00 08:15 - 16:45
Donderdag 08:15 - 16:45 09:00 - 18:00 08:15 - 16:45
Vrijdag 08:15 - 16:00 09:00 - 18:00 08:15 - 16:45
Zaterdag - 10:00 - 17:00 08:15 - 16:00

CONTACTPERSONEN

Functie Naam Tel.nr. Mailadres
Receptie werkplaats Roger Fröls 045-5218822 r.frols@wellingautobedrijven.nl
Magazijn Dennis Bischoff 045-5218822 d.bischoff@wellingautobedrijven.nl
Verkoop / Bedrijfsleider Marcel Muys 045-5218822 m.muys@wellingautobedrijven.nl
Verkoop Guy Vrancken 045-5218822 g.vrancken@wellingautobed

Welling Heuvelland B.V.

Weerhuisweg 1 • 6226NC • MAASTRICHT

Neem contact met ons op:

Tel. 0434093075
info@wellingautobedrijven.nl

Doe de virtuele bedrijfstour.

 

OPENINGSTIJDEN

Dag Showroom Magazijn Werkplaats
Maandag 09:00 - 18:00 08:15 - 16:45 08:15 - 16:45
Dinsdag 09:00 - 18:00 08:15 - 16:45 08:15 - 16:45
Woensdag 09:00 - 18:00 08:15 - 16:45 08:15 - 16:45
Donderdag 09:00 - 18:00 08:15 - 16:45 08:15 - 16:45
Vrijdag 09:00 - 18:00 08:15 - 16:00 08:15 - 16:00
Zaterdag 10:00 - 17:00 - -

CONTACTPERSONEN

Functie Naam Tel.nr. Mailadres
Verkoper Bob Engels 043-4093075 b.engels@wellingautobedrijven.nl
Junior Verkoper Bjorn Smeets 043-4093075 b.smeets@wellingautobedrijven.nl
Receptie Werkplaats Ivo Potocnik 043-4093075 i.potocnik@wellingautobedrijven.nl
Magazijn Ivo Potocnik 043-4093075 i.potocnik@wellingautobedrijven.nl

Welling Westelijke Mijnstreek B.V.

Bergerweg 63 • 6135KD • SITTARD

Neem contact met ons op:

Tel. 0464572600
info@wellingautobedrijven.nl

Klaar om je te verwelkomen

Lees welke corona-maatregelen we nemen en hoe we jou mobiel houden.