Welling

Welling Hyundai is de Hyundai dealer voor geheel Midden en Zuid-Limburg. Ons team van ervaren, enthousiaste medewerkers staat voor u klaar om u op allerlei gebied van dienst te zijn. Reeds 8 maal zijn wij uitgeroepen tot excellent-dealer. U kunt bij ons uiteraard terecht voor een nieuwe of gebruikte Hyundai, maar ook voor schadeherstel, onderhoud, inbouw van accessoires etc. Wij staan u graag te woord in onze vernieuwde showroom op de autoboulevard in Heerlen, de geheel nieuwe showroom in Sittard of op onze locatie in Maastricht.
Voor al onze occasions kunt u terecht op: www.wellingautobedrijven.nl
Tot snel! 

Hyundai TUCSON

Ontdek nu de Hyundai TUCSON met keuze uit drie verschillende hybride aandrijflijnen.

Hyundai Smart bonus

Profiteer tijdelijk van Smart bonus tot € 1.500.


Hyundai modellen

Wat is jouw favoriete Hyundai?


Onze vestigingen

Welling Hyundai - Heerlen

Breukerweg 176 • 6412ZL • HEERLEN

Neem contact met ons op:

Tel. 0455218822
Fax 0455222115
info@wellingautobedrijven.nl

Doe de virtuele bedrijfstour.

OPENINGSTIJDEN

Dag Werkplaats Showroom Magazijn
Maandag 08:15 - 16:45 09:00 - 18:00 08:15 - 16:45
Dinsdag 08:15 - 16:45 09:00 - 18:00 08:15 - 16:45
Woensdag 08:15 - 16:45 09:00 - 18:00 08:15 - 16:45
Donderdag 08:15 - 16:45 09:00 - 18:00 08:15 - 16:45
Vrijdag 08:15 - 16:00 09:00 - 18:00 08:15 - 16:45
Zaterdag - 10:00 - 17:00 08:15 - 16:00

CONTACTPERSONEN

Functie Naam Tel.nr. Mailadres
Receptie werkplaats Roger Fröls 045-5218822 r.frols@wellingautobedrijven.nl
Magazijn Dennis Bischoff 045-5218822 d.bischoff@wellingautobedrijven.nl
Verkoop / Bedrijfsleider Marcel Muys 045-5218822 m.muys@wellingautobedrijven.nl
Verkoop Guy Vrancken 045-5218822 g.vrancken@wellingautobed

Welling Hyundai - Maastricht

Weerhuisweg 1 • 6226NC • MAASTRICHT

Neem contact met ons op:

Tel. 0434093075
info@wellingautobedrijven.nl

Doe de virtuele bedrijfstour.

 

OPENINGSTIJDEN

Dag Showroom Magazijn Werkplaats
Maandag 09:00 - 18:00 08:15 - 16:45 08:15 - 16:45
Dinsdag 09:00 - 18:00 08:15 - 16:45 08:15 - 16:45
Woensdag 09:00 - 18:00 08:15 - 16:45 08:15 - 16:45
Donderdag 09:00 - 18:00 08:15 - 16:45 08:15 - 16:45
Vrijdag 09:00 - 18:00 08:15 - 16:00 08:15 - 16:00
Zaterdag 10:00 - 17:00 - -

CONTACTPERSONEN

Functie Naam Tel.nr. Mailadres
Verkoper Bob Engels 043-4093075 b.engels@wellingautobedrijven.nl
Junior Verkoper Bjorn Smeets 043-4093075 b.smeets@wellingautobedrijven.nl
Receptie Werkplaats Ivo Potocnik 043-4093075 i.potocnik@wellingautobedrijven.nl
Magazijn Ivo Potocnik 043-4093075 i.potocnik@wellingautobedrijven.nl

Welling Hyundai - Sittard

Bergerweg 63 • 6135KD • SITTARD

Neem contact met ons op:

Tel. 0464572600
info@wellingautobedrijven.nl