Welling

Welling Hyundai is de Hyundai dealer voor geheel Midden en Zuid-Limburg. Ons team van ervaren, enthousiaste medewerkers staat voor u klaar om u op allerlei gebied van dienst te zijn. Reeds 8 maal zijn wij uitgeroepen tot excellent-dealer. U kunt bij ons uiteraard terecht voor een nieuwe of gebruikte Hyundai, maar ook voor schadeherstel, onderhoud, inbouw van accessoires etc. Wij staan u graag te woord in onze vernieuwde showroom op de autoboulevard in Heerlen, de geheel nieuwe showroom in Sittard of op onze locatie in Maastricht.
Voor al onze occasions kunt u terecht op: www.wellingautobedrijven.nl
Tot snel! 

IONIQ 6.

De nieuwe streamliner in het EV tijdperk met een simpel maar sensueel gestroomlijnd design. Het verhaal van het nieuwe tijdperk begint met de IONIQ 6. Schrijf je nu in en ontvang als eerste het laatste nieuws!

Hyundai Smart bonus

Profiteer tijdelijk van Smart bonus tot € 1.250.


Hyundai modellen

Wat is jouw favoriete Hyundai?


Let Hyundai power your world.

Hyundai doet meer dan jou van A naar B brengen. Wij brengen jou van vandaag naar morgen. Van elektrisch rijden over lange afstanden tot de toekomst van mobiliteit. Van slimme robotica tot emissievrij reizen door de lucht. Van waterstofvoertuigen naar een duurzame samenleving. Vooruitgang komt in vele vormen en op tal van manieren, maar bij Hyundai hebben we maar één doel: to power your world.

Onze vestigingen

Welling Hyundai - Heerlen

Breukerweg 176 • 6412ZL • HEERLEN

Neem contact met ons op:

Tel. 0455218822
Fax 0455222115
info@wellingautobedrijven.nl

Doe de virtuele bedrijfstour.

OPENINGSTIJDEN

Dag Werkplaats Showroom Magazijn
Maandag 08:15 - 16:45 09:00 - 18:00 08:15 - 16:45
Dinsdag 08:15 - 16:45 09:00 - 18:00 08:15 - 16:45
Woensdag 08:15 - 16:45 09:00 - 18:00 08:15 - 16:45
Donderdag 08:15 - 16:45 09:00 - 18:00 08:15 - 16:45
Vrijdag 08:15 - 16:00 09:00 - 18:00 08:15 - 16:45
Zaterdag - 10:00 - 17:00 08:15 - 16:00

CONTACTPERSONEN

Functie Naam Tel.nr. Mailadres
Receptie werkplaats Roger Frols 045-5218822 r.frols@wellingautobedrijven.nl
Magazijn Dennis Bischoff 045-5218822 d.bischoff@wellingautobedrijven.nl
Verkoop / Bedrijfsleider Kevin Bazen 045-5218822 k.bazen@wellingautobedrijven.nl
Verkoop Frank Welling 045-5218822 f.welling@wellingautobedrijven.nl
Verkoop Bjorn Smeets 045-5218822 b.smeets@wellingautobedrijven.nl

Welling Hyundai - Maastricht

Weerhuisweg 1 • 6226NC • MAASTRICHT

Neem contact met ons op:

Tel. 0434093075
info@wellingautobedrijven.nl

Doe de virtuele bedrijfstour.

 

OPENINGSTIJDEN

Dag Showroom Magazijn Werkplaats
Maandag 09:00 - 18:00 08:15 - 16:45 08:15 - 16:45
Dinsdag 09:00 - 18:00 08:15 - 16:45 08:15 - 16:45
Woensdag 09:00 - 18:00 08:15 - 16:45 08:15 - 16:45
Donderdag 09:00 - 18:00 08:15 - 16:45 08:15 - 16:45
Vrijdag 09:00 - 18:00 08:15 - 16:00 08:15 - 16:00
Zaterdag 10:00 - 17:00 - -

CONTACTPERSONEN

Functie Naam Tel.nr. Mailadres
Verkoop/bedrijfsleider Bob Engels 043-4093075 b.engels@wellingautobedrijven.nl
Verkoop Lou Slangen 043-4093075 l.slangen@wellingautobedrijven.nl
Receptie Werkplaats Dennis Tijssen 043-4093075 d.tijssen@wellingautobedrijven.nl
Magazijn Karim Kusters 043-4093075 k.kusters@wellingautobedrijven.nl

 

Welling Hyundai - Sittard

Bergerweg 63 • 6135KD • SITTARD

Neem contact met ons op:

Tel. 0464572600
info@wellingautobedrijven.nl



OPENINGSTIJDEN

Dag Werkplaats Showroom Magazijn
Maandag 08:15 - 16:45 09:00 - 18:00 08:15 - 16:45
Dinsdag 08:15 - 16:45 09:00 - 18:00 08:15 - 16:45
Woensdag 08:15 - 16:45 09:00 - 18:00 08:15 - 16:45
Donderdag 08:15 - 16:45 09:00 - 18:00 08:15 - 16:45
Vrijdag 08:15 - 16:00 09:00 - 18:00 08:15 - 16:45
Zaterdag - 10:00 - 17:00 08:15 - 16:00



CONTACTPERSONEN

Functie Naam Tel.nr. Mailadres
Verkoop/bedrijfsleider Francois Schols 0464572600 r.frols@wellingautobedrijven.nl 
Verkoop Hugues Smeets 0464572600 h.smeets@wellingautobedrijven.nl
Magazijn Maik Heijen  0464572600 m.heijen@wellingautobedrijven.nl
Receptie werkplaats Maik Heijen 0464572600 m.heijen@wellingautobedrijven.nl