Font Size
Inverstors News

Resignation of Audit Committee Member

2007.03.09 No. 491
1.Detail of resigned member of audit committee :
-Name : Park Byung Il
-Term of office : March 10, 2006 ~ March 09, 2009
2.Reasons for resignation : Personal reasons
3.Date of Resignation : March 09, 2007
4.Current status of audit committee
-Total number of Audit Committee Member : 2 persons (Outside Director)
5.Applicability as a large-scale corporation : Yes
6. Others
-The“Date of Resignation”in #3 above is the submission date of resignation notification.
Quick Menu
Page sharing
notice close