Herwers Hyundai

Herwers Hyundai is officieel Hyundai dealer met vestigingen in Arnhem, Apeldoorn, Deventer, Doetinchem en Tiel. Wij zijn hèt vertrouwde adres voor alle Hyundai-modellen en betrouwbare occasions.

Acties

Bekijk Hyundai aanbiedingen en nieuws.

Hyundai Testafette

Profiteer tijdelijk van exclusief Testafette-voordeel tot € 4.000, een scherpe Private Lease aanbieding of een voordelig financieringsaanbod.


Hyundai modellen

Wat is jouw favoriete Hyundai?


Speel video af Speel video af Laatste slide
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Onze vestigingen

Herwers Hyundai Apeldoorn

Laan van de dierenriem 29 • 7324AB • APELDOORN

Neem contact met ons op:

Tel. 000
Fax 000
Mailadresvolgt

Doe de virtuele bedrijfstour.

Over deze vestiging

Aboremodit laborem faccaerore laboruptae ipsum harum qui aperrum vel int, et aspicil ipsanimi, occum quamusdae vernatur, qui quia vellabo renditi ulpa dolupta speles que sinvene cum et, quae nimusame nus ilitas nihillaborem est lanimi, offictae. Eperspi delenditium accum sa evenimp orest, non nonsequias ab invera soluptibusa cora eostem audam eossi suscit accusa qui omni is eost ut eaquia doloreh endebitis exerio. Ur rescide rchilitatist maximil iusaect uritas dolupta.

OPENINGSTIJDEN

Dag Verkoop Magazijn Receptie
Maandag 09:00 - 18:00 08:00 - 17:00 08:00 - 17:00
Dinsdag 09:00 - 18:00 08:00 - 17:00 08:00 - 17:00
Woensdag 09:00 - 18:00 08:00 - 17:00 08:00 - 17:00
Donderdag 09:00 - 18:00 08:00 - 17:00 08:00 - 17:00
Vrijdag 09:00 - 21:00 08:00 - 17:00 08:00 - 17:00
Zaterdag 09:00 - 17:00 09:00 - 12:30 09:00 - 12:30

CONTACTPERSONEN

Functie Naam Tel.nr. Mailadres
Verkoop adviseur John Hagen 055-3696212 j.hagen@herwers.nl
Verkoop adviseur Samuel Mesritz 055-3696212 s.mesritz@herwers.nl
Verkoopleider Gert Hofman 055-3696212 g.hofman@herwers.nl
Verkoop adviseur Ronald Koevoets 055-3696212 r.koevoets@herwers.nl
Servicemanager Frank Stegeman 055-3696212 f.stegeman@herwers.nl
Service adviseur Dirk Zweering 055-3696212 d.zweering@herwers.nl
Magazijn Beheerder Hans Gorter 055-3696212 h.gorter@herwers.nl

Herwers Hyundai Arnhem

Hazenkamp 15 • 6836BA • ARNHEM

Neem contact met ons op:

Tel. 0263628080
Fax 0263614422
arnhem@herwers.nl

Doe de virtuele bedrijfstour.

Over deze vestiging

Jouw Hyundai dealer voor Arnhem en omstreken,

Bij ons staat alles in het teken van kwaliteit, betrouwbaarheid en persoonlijke service. Dit jaar zijn we voor de 9e keer verkozen tot Hyundai Excellent Dealer! Klanten en medewerkers voelen zich bij ons thuis door de no-nonsense mentaliteit en transparante manier van zaken doen.

Herwers Hyundai maakt deel uit van de Herwers Groep, op www.herwers.nl heb je keuze uit zo'n 500 topoccasions van diverse merken, in vele uitvoeringen en in alle prijsklassen. De Herwers Groep is een dynamische dealerorganisatie met vestigingen in Apeldoorn, Deventer, Doetinchem, Hengelo Gld., Neede, Zevenaar en Zutphen. Wij vertegenwoordigen naast Hyundai de merken Dacia, Mitsubishi, Nissan en Renault.

Graag tot ziens, we hebben de koffie voor je klaar staan!

 

OPENINGSTIJDEN

Dag Magazijn Receptie Sales
Maandag 08:00 - 17:00 09:00 - 17:00 09:00 - 18:00
Dinsdag 08:00 - 17:00 09:00 - 17:00 09:00 - 18:00
Woensdag 08:00 - 17:00 09:00 - 17:00 09:00 - 18:00
Donderdag 08:00 - 17:00 09:00 - 17:00 09:00 - 21:00
Vrijdag 08:00 - 17:00 09:00 - 17:00 09:00 - 18:00
Zaterdag 09:00 - 12:00 09:00 - 12:00 09:00 - 17:00

CONTACTPERSONEN

Functie Naam Tel.nr. Mailadres
Verkoopadviseur Mike Smidt 026-3628080 m.smidt@herwers.nl
Verkoopadviseur Roy Laurentzen 026-3628080 r.laurenzen@herwers.nl
Verkoopleider Anne-Jan krol 026-3628080 aj.krol@herwers.nl
Servicemanager Frank van der Horst 026-3628080 f.vanderhorst@herwers.nl
Service Adviseur Laurens Ummels 026-3628080 l.ummels@herwers.nl

Herwers Hyundai Deventer

Solingenstraat 3 • 7421ZN • DEVENTER

Neem contact met ons op:

Tel. 0570519360
Fax 0570519363
deventer@herwers.nl

Doe de virtuele bedrijfstour.

Over deze vestiging

Jouw Hyundai dealer voor Deventer en omstreken,

Bij ons staat alles in het teken van kwaliteit, betrouwbaarheid en persoonlijke service. Dit jaar zijn we voor de 9e keer verkozen tot Hyundai Excellent Dealer! Klanten en medewerkers voelen zich bij ons thuis door de no-nonsense mentaliteit en transparante manier van zaken doen.

Herwers Hyundai maakt deel uit van de Herwers Groep, op www.herwers.nl heb je keuze uit zo'n 500 topoccasions van diverse merken, in vele uitvoeringen en in alle prijsklassen. De Herwers Groep is een dynamische dealerorganisatie met vestigingen in Apeldoorn, Deventer, Doetinchem, Hengelo Gld., Neede, Zevenaar en Zutphen. Wij vertegenwoordigen naast Hyundai de merken Dacia, Mitsubishi, Nissan en Renault.

In Deventer zijn wij naast Hyundai-dealer ook dealer van Nissan.

Graag tot ziens, we hebben de koffie voor je klaar staan!

 

OPENINGSTIJDEN

Dag
Receptie en magazijn
Showroom  
Maandag 08:00 - 17:00 09:00 - 18:00  
Dinsdag 08:00 - 17:00 09:00 - 18:00  
Woensdag 08:00 - 17:00 09:00 - 18:00  
Donderdag 08:00 - 17:00 09:00 - 18:00  
Vrijdag 08:00 - 17:00 09:00 - 21:00  
Zaterdag 09:00 - 12:30 09:00 - 17:00  

CONTACTPERSONEN

Functie Naam Tel.nr. Mailadres
Service adviseur Sven Verboom 0570-519360 s.verboom@herwers.nl
Magazijn medewerker Rob Hamer 0570-519360 r.hamer@herwers.nl
Verkoopleider Chris Bijker 0570-519360 c.bijker@herwers.nl
Verkoper Gerben Siebers 0570-519360 g.siebers@herwers.nl
Verkoopadviseur Jarno Pannekoek - j.pannekoek@herwers.nl

Herwers Hyundai Doetinchem

Plakhorstweg 14 • 7008AT • DOETINCHEM

Neem contact met ons op:

Tel. 0314333055
doetinchemhyundai@herwers.nl

Over deze vestiging

Jouw Hyundai dealer voor Doetinchem en omstreken,

Bij ons staat alles in het teken van kwaliteit, betrouwbaarheid en persoonlijke service.
Dit jaar zijn we voor de 9e keer verkozen tot Hyundai Excellent Dealer! Klanten en medewerkers voelen zich bij ons thuis door de no-nonsense mentaliteit en transparante manier van zaken doen.
 

Herwers Hyundai maakt deel uit van de Herwers Groep, op www.herwers.nl heb je keuze uit zo'n 600 topoccasions van diverse merken, in vele uitvoeringen en in alle prijsklassen. De Herwers Groep is een dynamische dealerorganisatie met vestigingen in Apeldoorn, Arnhem,  Deventer, Doetinchem, Hengelo Gld., Neede, Zevenaar en Zutphen.

Wij vertegenwoordigen naast Hyundai de merken Dacia, Mitsubishi, Nissan en Renault.

 

Graag tot ziens, we hebben de koffie voor je klaar staan!

 

OPENINGSTIJDEN

Dag
Receptie en magazijn
Showroom
Maandag 08:00 - 17:00 09:00 - 18:00
Dinsdag 08:00 - 17:00 09:00 - 18:00
Woensdag 08:00 - 17:00 09:00 - 18:00
Donderdag 08:00 - 17:00 09:00 - 18:00
Vrijdag 08:00 - 17:00 09:00 - 21:00
Zaterdag 09:00 - 12:30 09:00 - 17:00

CONTACTPERSONEN

Functie Naam Tel.nr. Mailadres
Servicemanager Malte Notten 0314 333055 m.notten@herwers.nl
Junior Verkoopadviseur Fabio Gerritsen 0314 333055 f.gerritsen@herwers.nl
Verkoopleider Marcel Klomps 0314-333055 m.klomps@herwers.nl

Herwers Hyundai Tiel

Stephensonstraat 21 • 4004 JA • BREDA

Neem contact met ons op:

Tel. 0344 630500
tiel@herwers.nl

Over deze vestiging

Jouw Hyundai dealer voor Tiel en omstreken,

Bij ons staat alles in het teken van kwaliteit, betrouwbaarheid en persoonlijke service.
Dit jaar zijn we voor de 9e keer verkozen tot Hyundai Excellent Dealer! Klanten en medewerkers voelen zich bij ons thuis door de no-nonsense mentaliteit en transparante manier van zaken doen.

Herwers Hyundai maakt deel uit van de Herwers Groep, op www.herwers.nl heb je keuze uit zo'n 600 topoccasions van diverse merken, in vele uitvoeringen en in alle prijsklassen. De Herwers Groep is een dynamische dealerorganisatie met vestigingen in Apeldoorn, Arnhem, Deventer, Doetinchem, Hengelo Gld., Neede, Zevenaar en Zutphen.

Wij vertegenwoordigen naast Hyundai de merken Dacia, Mitsubishi, Nissan en Renault.

 

Graag tot ziens, we hebben de koffie voor je klaar staan!


OPENINGSTIJDEN

Dag
Werkplaats / Receptie
Showroom Magazijn
Maandag 08:00 - 17:00 08:30 - 18:00 08:00 - 18:00
Dinsdag 08:00 - 17:00 08:30 - 18:00 08:00 - 18:00
Woensdag 08:00 - 17:00 08:30 - 18:00 08:00 - 18:00
Donderdag 08:00 - 17:00 08:30 - 20:00 08:00 - 18:00
Vrijdag 08:00 - 17:00 08:30 - 18:00 08:00 - 18:00
Zaterdag 08:30 - 12:00 08:30 - 17:00 -

 

CONTACTPERSONEN

Functie Naam Tel.nr. Mailadres
Verkoopleider Bastiaan Walinga 0344 630500 b.walinga@herwers.nl
Verkoopadviseur Jaap van Wijk 0344 630500 j.vanwijk@herwers.nl
Verkoopadviseur Thomas Holzmüller 0344 630500 t.holzmuller@herwers.nl
Service Adviseur Hiddo Horlings 0344 630500 h.horlings@herwers.nl
Service Adviseur Martin van dijken 0344 630500 m.vandijken@herwers.nl
       

Klaar om je te verwelkomen

Lees welke corona-maatregelen we nemen en hoe we jou mobiel houden.