Van der Linden Groep

Van der Linden Groep is officieel Hyundai dealer met vestigingen in Zoetermeer, Waddinxveen en Leiden. Wij zijn hèt vertrouwde adres voor alle Hyundai-modellen en betrouwbare occasions.

Acties

Bekijk Hyundai aanbiedingen en nieuws.

Hyundai Smart bonus

Profiteer tijdelijk van Smart bonus tot € 3.000.


Hyundai modellen

Wat is jouw favoriete Hyundai?


  1. 1
  2. 2
  3. 3

Onze vestigingen

Van der Linden Groep Leiden B.V.

Hallenweg 2 • 2316JW • LEIDEN

Neem contact met ons op:

Tel. 0715225575
info@vanderlinden-groep.nl

Over deze vestiging

De vestiging in Leiden was voorheen bekend als Geenjaar Automotive. Met ruim 40 jaar ervaring in de autobranche is de vestiging in Leiden geen onbekende in de regio. Per 1 januari 2020 is dit overgenomen door de Van der Linden Groep. Iedereen die Van der Linden Groep kent, weet dat klanttevredenheid, een goede service en maatwerk onze speerpunten zijn. Een familiebedrijf dat al sinds 1935 bestaat. Wat ooit begon als fietsenmakerij om uiteindelijk een grote speler te worden in de autobranche. Een ding is nooit veranderd: wij opereren nog steeds vanuit de lange termijn visie. Dit betekent eerlijke deals en oprechte aandacht voor de klant.

Wij heten je van harte welkom op onze vestiging in Leiden en hopen je van dienst te kunnen zijn.

OPENINGSTIJDEN

Dag Verkoop
Werkplaats/receptie
 
Maandag 09:00 - 18:00 08:00 - 17:00  
Dinsdag 09:00 - 18:00 08:00 - 17:00  
Woensdag 09:00 - 18:00 08:00 - 17:00  
Donderdag 09:00 - 18:00 08:00 - 17:00  
Vrijdag 09:00 - 18:00 08:00 - 17:00  
Zaterdag 10:00 - 17:00 -  

CONTACTPERSONEN

Functie Naam Tel.nr. Mailadres
Vestigingsmanager Gerrit Buntsma 071 - 522 5575 gerrit.buntsma@vanderlinden-groep.nl
Sales Manager Jeffrey Grijsman 071 - 522 5575 jeffrey.gijsman@vanderlinden-groep.nl
Marketing Manager Cheyenne Verwoert - cheyenne.verwoert@vanderlinden-groep.nl
Algemeen directeur Rob Knop - rob.knop@vanderlinden-groep.nl
Aftersales manager Wim Blom - wim.blom@vanderlinden-groep.nl
Magazijn Marco Fasel - marco.fasel@vanderlinden-groep.nl

Van der Linden Groep Waddinxveen B.V.

Coenecoop 141 • 2741PJ • WADDINXVEEN

Neem contact met ons op:

Tel. 0182632100
Fax 0182632400
info@vanderlinden-groep.nl

Doe de virtuele bedrijfstour.

Over deze vestiging

Van der Linden Groep Waddinxveen is al 75 jaar een (Hyundai) dealer in de regio Gouda en omstreken. Ons team van ervaren en enthousiaste medewerkers staan voor jou klaar om je op vele gebieden van dienst te zijn. Klanttevredenheid staat bij ons hoog in het vaandel. Dankzij de waardering van onze klanten zijn wij meerdere jaren uitgeroepen tot ‘Excellent Dealer’.

Wij bieden klanten zowel nieuwe als gebruikte Hyundai’s. Daarnaast biedt Van der Linden Groep Waddinxveen financieringen op maat, leasecontracten en verzekeringen aan. Tevens verzorgen wij het onderhoud en eventuele reparaties aan de auto. Om de betrouwbaarheid van jouw Hyundai op peil te houden, worden uitsluitend originele onderdelen en de beste materialen gebruikt. Bovendien worden onze Hyundai monteurs steeds bijgeschoold. Deskundigheid en de juiste materialen vormen de beste garantie dat jouw Hyundai in topconditie blijft.
 
Naast het onderhoud en reparaties herstelt ASW Autoschade Waddinxveen, onderdeel van de Van der Linden Groep, alle schades aan jouw Hyundai. Om jouw Hyundai een unieke touch te geven, kun je onze design service DSW Reclame benaderen. Zij kunnen jouw Hyundai beletteren en carwrappen.
 
Door dit complete mobiliteitspakket zijn wij in staat om met ruim 70 enthousiaste medewerkers onze klanten altijd mobiel te houden.
 
Heel graag verwelkomen wij jou op ons bedrijf!
 
Rob en Karin Knop
Van der Linden Groep Waddinxveen

 

OPENINGSTIJDEN

Dag
ASW Autoschade Waddinxveen
Van der Linden Groep Waddinxveen
DSW Reclame
Maandag 07:30 - 17:00 08:00 - 18:00 08:00 - 17:00
Dinsdag 07:30 - 17:00 08:00 - 18:00 08:00 - 17:00
Woensdag 07:30 - 17:00 08:00 - 18:00 08:00 - 17:00
Donderdag 07:30 - 17:00 08:00 - 21:00 08:00 - 17:00
Vrijdag 07:30 - 17:00 08:00 - 18:00 08:00 - 17:00
Zaterdag 07:30 - 12:00 08:00 - 17:00 -

CONTACTPERSONEN

Functie Naam Tel.nr. Mailadres
ASW Autoschade Waddinxveen 0182 - 611 976 info@asw.nl
DSW Reclame Design service 0182 - 611 976 info@dswreclame.nl
Algemeen directeur Rob Knop - rob.knop@vanderlinden-groep.nl
Financieel directeur Bart Koetsier - administratie@vanderlinden-groep.nl
Operationeel directeur Karin Knop - karin.knop@vanderlinden-groep.nl
Verkoopadviseur Lars Korthals 0182-632100 lars.korthals@vanderlinden-groep.nl
Verkoopadviseur Jari Priem 0182-632100 jari.priem@vanderlinden-groep.nl
Sales Manager Roel van der Linden 0182 - 632 100 roel.van.der.linden@vanderlinden-groep.nl
Marketing Manager Cheyenne Verwoert - cheyenne.verwoert@vanderlinden-groep.nl
Chef werkplaats Alex Maas 0182-632100 alex.maas@vanderlinden-groep.nl
Magazijn Eef Grootveld 0182-632100 eef.grootveld@vanderlinden-groep.nl
Service Manager Jan-Willem te Meij 0182 - 632 100 jan.willem.te.meij@vanderlinden-groep.nl
Magazijn Rogier Valentijn 0182 - 632 100 rogier.valentijn@vanderlinden-groep.nl
Service adviseur Edwin van der Steeg - edwin.van.der.steeg@vanderlinden-groep.nl

Van der Linden Groep Zoetermeer B.V.

Edelgasstraat 5 D • 2718SX • ZOETERMEER

Neem contact met ons op:

Tel. 0793219302
Fax 0793513942
info@vanderlinden-groep.nl

Doe de virtuele bedrijfstour.

Over deze vestiging

Hartelijk welkom bij de Van der Linden Groep Zoetermeer

De afgelopen 25 jaar hebben wij met trots het prachtige merk Hyundai in Waddinxveen mogen verkopen en wij zijn ook officieel dealer voor het gebied Zoetermeer en omstreken.

Wij zijn jouw aanspreekpunt voor al jouw onderhoud, de aanschaf, garantiewerkzaamheden, huur of lease van een nieuwe of gebruikte Hyundai en alle servicezaken die daarbij horen.

Al jaren zijn wij door Hyundai Nederland met de titel 'Excellent Dealer' bekroond. Persoonlijk contact, goede service, klantgerichtheid en service op maat staan voorop bij ons bedrijf.

De Van der Linden Groep bestaat uit een tweetal dealerbedrijven, een overdekt occasioncenter in Waddinxveen en een schadeherselbedrijf met een reclamestudio en een eigen lease-/verzekeringsmaatschappij. Kijk op onze website www.vanderlinden-groep.nl voor al onze activiteiten.

Ons team van gekwalificeerde en enthousiaste medewerkers hopen je van dienst te mogen zijn!

Heel graag tot ziens in onze showroom!


Rob en Karin en het team van de Van der Linden Groep

-

LET OP! Per eind 2019 zijn wij naar ons nieuwbouwpand op de Edelgasstraat in Zoetermeer verhuisd. Klik hier voor meer informatie.


 

OPENINGSTIJDEN

Dag Verkoop
Werkplaats/Receptie
 
Maandag 09:00 - 18:00 08:00 - 17:00  
Dinsdag 09:00 - 18:00 08:00 - 17:00  
Woensdag 09:00 - 18:00 08:00 - 17:00  
Donderdag 09:00 - 18:00 08:00 - 17:00  
Vrijdag 09:00 - 21:00 08:00 - 17:00  
Zaterdag 09:00 - 17:00 09:00 - 13:00  

CONTACTPERSONEN

Functie Naam Tel.nr. Mailadres
Verkoopadviseur Ferry van Trierum 079-3219302 ferry.van.trierum@vanderlinden-groep.nl
Algemeen directeur Rob Knop - rob.knop@vanderlinden-groep.nl
Vestigingsmanager Bart Groeneveld - bart.groeneveld@vanderlinden-groep.nl
Verkoopadviseur Jeroen Verhagen 079-3219302 jeroen.verhagen@vanderlinden-groep.nl
Fleetsales en lease Manager Steven Tent 079 - 321 9302 steven.tent@vanderlinden-groep.nl
Marketing Manager Cheyenne Verwoert - cheyenne.verwoert@vanderlinden-groep.nl
Service Adviseur Jan van Doeland 079-3219302 jan.van.doeland@vanderlinden-groep.nl
Service Adviseur Niek Dracht 079-3219302 niek.dracht@vanderlinden-groep.nl
Chef werkplaats Steven Grootveld 079-3219302 steven.grootveld@vanderlinden-groep.nl
Service Adviseur Brenda van der Wolf 079-3219302 brenda.van.der.wolf@vanderlinden-groep.nl

Klaar om je te verwelkomen

Lees welke corona-maatregelen we nemen en hoe we jou mobiel houden.