Van der Linden Groep

Van der Linden Groep is officieel Hyundai dealer met vestigingen in Zoetermeer, Waddinxveen en Leiden. Wij zijn hèt vertrouwde adres voor alle Hyundai-modellen en betrouwbare occasions.





IONIQ 5 N nu in de showroom – maak een proefrit.

De spectaculairste Hyundai ooit? Dat is de 100% elektrische IONIQ 5 N. En uitgerekend díe auto staat nu in de showroom, klaar om door jou ontdekt te worden. Graag nodigen wij je uit voor een nadere kennismaking met deze high-performance auto. Misschien wil je er zelfs in proefrijden? Ook dat kan! Reserveer snel een proefrit. Jouw Hyundai-dealer neemt direct contact met je op voor het maken van een proefritafspraak.

Bezoek de Hyundai Zomerinspectie.

Met de zomer in aantocht en de vele uitstapjes met de auto in het vooruitzicht is het verstandig jouw Hyundai grondig te laten controleren. Daarom houden we in de maanden mei en juni de Hyundai Zomerinspectie. Die is gratis en we checken jouw Hyundai nauwkeurig op allerlei belangrijke punten. Bovendien maak je kans op het winnen van een supercool Hyundai SUP-board. Kom je ook langs?

Wat vinden petrolheads van de IONIQ 5 N?

Wouter Karssen van de populaire website Autoblog daagt drie influencers – Lies Zhara, Royalistiq en Boaz – uit om het op het circuit tegen hem op te nemen in de 650 pk sterke elektrische sportauto IONIQ 5 N. Hoe brengen deze drie petrolheads het ervan af? En denken ze na afloop nog steeds hetzelfde over elektrische auto’s? Je ziet het in een spectaculaire video die Autoblog maakte van The Challenge.

De KONA Electric.

De Hyundai KONA Electric is groot, ruim en slim. En nu extra aantrekkelijk door de SEPP-subsidie en een scherp private-leasetarief. Ontdek alle redenen om nu te kiezen voor de KONA Electric.

Hyundai Private Lease.

Zorgeloos rijden voor een vast bedrag per maand en zonder investering vooraf. Tijdelijk stap je al in een nieuwe Hyundai i10 iDrive vanaf slechts € 289 per maand (obv 60 mnd / 10.000 km p/j).

Hyundai Smart bonus tot € 3.000.

Deze maand ontvang je een Smart Bonus tot wel € 3.000 bij aankoop van veel Hyundai-modellen. Wil je privé of zakelijk leasen? Ook dan profiteer je van scherpe tarieven!

Hyundai Voorraad

Bekijk onze Hyundai voorraad. Direct leverbaar dus snel beschikbaar.

Videochat.

Wil je onze modellen van dichtbij bekijken, zonder daarvoor onze showroom te hoeven bezoeken? Maak dan gebruik van onze Videochat. Daarmee stap je virtueel onze showroom binnen. Via een gepersonaliseerde live-rondleiding maak je uitgebreid kennis met al jouw favoriete Hyundai’s, gewoon vanuit je luie stoel.

Hyundai modellen

Wat is jouw favoriete Hyundai?







Let Hyundai power your world.

Hyundai doet meer dan jou van A naar B brengen. Wij brengen jou van vandaag naar morgen. Van elektrisch rijden over lange afstanden tot de toekomst van mobiliteit. Van slimme robotica tot emissievrij reizen door de lucht. Van waterstofvoertuigen naar een duurzame samenleving. Vooruitgang komt in vele vormen en op tal van manieren, maar bij Hyundai hebben we maar één doel: to power your world.

Onze vestigingen

Van der Linden Groep Leiden B.V.

Hallenweg 2 • 2316JW • LEIDEN

Neem contact met ons op:

Tel. 0715225575
info@vanderlinden-groep.nl

Over deze vestiging

De vestiging in Leiden was voorheen bekend als Geenjaar Automotive. Met ruim 40 jaar ervaring in de autobranche is de vestiging in Leiden geen onbekende in de regio. Per 1 januari 2020 is dit overgenomen door de Van der Linden Groep. Iedereen die Van der Linden Groep kent, weet dat klanttevredenheid, een goede service en maatwerk onze speerpunten zijn. Een familiebedrijf dat al sinds 1935 bestaat. Wat ooit begon als fietsenmakerij om uiteindelijk een grote speler te worden in de autobranche. Een ding is nooit veranderd: wij opereren nog steeds vanuit de lange termijn visie. Dit betekent eerlijke deals en oprechte aandacht voor de klant.

Wij heten je van harte welkom op onze vestiging in Leiden en hopen je van dienst te kunnen zijn.

OPENINGSTIJDEN

 

Dag Receptie Werkplaats/magazijn Verkoop
Maandag 08:00 - 17:30 08:00 - 17:30 09:00 - 18:00
Dinsdag 08:00 - 17:30 08:00 - 17:30 09:00 - 18:00
Woensdag 08:00 - 17:30 08:00 - 17:30 09:00 - 18:00
Donderdag 08:00 - 17:30 08:00 - 17:30 09:00 - 18:00
Vrijdag 08:00 - 17:30 08:00 - 17:30 09:00 - 18:00
Zaterdag 09:00 - 13:00* 0900 - 13:00* 10:00 - 17:00

 * alleen voor noodgevallen

CONTACTPERSONEN

Functie Naam Tel.nr. Mailadres
Vestigingsmanager Gerrit Buntsma 071 - 522 5575 gerrit.buntsma@vanderlinden-groep.nl
Sales Manager Jeffrey Grijsman 071 - 522 5575 jeffrey.gijsman@vanderlinden-groep.nl
Marketing Manager Nard Colijn - nard.colijn@vanderlinden-groep.nl
Algemeen directeur Rob Knop - rob.knop@vanderlinden-groep.nl
Aftersales manager Wim Blom - wim.blom@vanderlinden-groep.nl
Magazijn Marco Fasel - marco.fasel@vanderlinden-groep.nl
Verkoopmedewerker Kjeld Knipscheer - kjeld.knipscheer@vanderlinden-groep.nl
Max Timmers Chef Werkplaats   max.timmers@vanderlinden-groep.nl

Van der Linden Groep Waddinxveen B.V.

Coenecoop 141 • 2741PJ • WADDINXVEEN

Neem contact met ons op:

Tel. 0182632100
info@vanderlinden-groep.nl

Over deze vestiging

Van der Linden Groep Waddinxveen is al bijna 40 jaar Hyundai dealer in de regio Gouda en omstreken. Ons team van ervaren en enthousiaste medewerkers staat voor jou klaar om je op vele gebieden van dienst te zijn. Klanttevredenheid staat bij ons hoog in het vaandel. Dankzij de waardering van onze klanten zijn wij meerdere jaren uitgeroepen tot ‘Excellent Dealer’.

Wij bieden klanten zowel nieuwe als occasion Hyundai’s. Daarnaast biedt Van der Linden Groep Waddinxveen leasecontracten, verzekeringen, en financiering op maat aan. Tevens verzorgen wij het onderhoud en eventuele reparaties aan de auto. Om de betrouwbaarheid van jouw Hyundai op peil te houden, worden uitsluitend originele onderdelen en de beste materialen gebruikt. Bovendien worden onze Hyundai monteurs steeds bijgeschoold. Deskundigheid en de juiste materialen vormen de beste garantie dat jouw Hyundai in topconditie blijft.

Naast het onderhoud en reparaties herstelt ASW Autoschade Waddinxveen, onderdeel van de Van der Linden Groep, alle schades aan jouw Hyundai. Om jouw Hyundai een unieke touch te geven, kun je onze design service DSW Reclame benaderen. Zij kunnen jouw Hyundai beletteren en carwrappen.

Door dit complete mobiliteitspakket zijn wij in staat om met bijna 100 enthousiaste medewerkers onze klanten altijd mobiel te houden.

Heel graag verwelkomen wij jou op ons bedrijf!

Rob en Karin Knop

Van der Linden Groep Waddinxveen

OPENINGSTIJDEN

 

Dag Receptie Werkplaats/magazijn Verkoop
Maandag 08:00 - 17:30 08:00 - 17:30 09:00 - 18:00
Dinsdag 08:00 - 17:30 08:00 - 17:30 09:00 - 18:00
Woensdag 08:00 - 17:30 08:00 - 17:30 09:00 - 18:00
Donderdag 08:00 - 17:30 08:00 - 17:30 09:00 - 18:00
Vrijdag 08:00 - 17:30 08:00 - 17:30 09:00 - 18:00
Zaterdag 09:00 - 13:00 09:00 - 13:00 09:00 - 17:00

CONTACTPERSONEN

        

Functie Naam Tel.nr. Mailadres
ASW Autoschade Waddinxveen 0182-611 976 info@asw.nl
DSW Reclame Design service 0182-611 976 info@dswreclame.nl
Algemeen directeur Rob Knop - rob.knop@vanderlinden-groep.nl
Financieel directeur Bart Koetsier - administratie@vanderlinden-groep.nl
Operationeel directeur Karin Knop - karin.knop@vanderlinden-groep.nl
Verkoopadviseur Lars Korthals 0182-632100 lars.korthals@vanderlinden-groep.nl
Verkoopadviseur Jari Priem 0182-632100 jari.priem@vanderlinden-groep.nl
Sales Manager Roel van der Linden 0182-632 100 roel.van.der.linden@vanderlinden-groep.nl
Marketing Manager Nard Colijn - nard.colijn@vanderlinden-groep.nl
Chef werkplaats Alex Maas 0182-632100 alex.maas@vanderlinden-groep.nl
Magazijn Eef Grootveld 0182-632100 eef.grootveld@vanderlinden-groep.nl
Magazijn Rogier Valentijn 0182-632 100 rogier.valentijn@vanderlinden-groep.nl
After Sales Manager Jan van Doeland   jan.van.doeland@vanderlinden-groep.nl
After Sales Manager Marco van der Weelde 0182-632100 marco.van.der.weelde@vanderlinden-groep.nl
Receptie Jimmy Voskuilen 0182-632100 jimmy.voskuilen@vanderlinden-groep.nl
After Sales medewerker Rick Lens   rick.lens@vanderlinden-groep.nl
Verkoop Adviseur Randy van Ederen   randy.van.ederen@vanderlinden-groep.nl
Verkoop Adviseur Christian Knop   christian.knop@vanderlinden-groep.nl
Verkoop Adviseur Rafael Knop   rafael.knop@vanderlinden-groep.nl
Garantie Expert Aloys Smits   aloys.smits@vanderlinden-groep.nl

Van der Linden Groep Zoetermeer B.V.

Edelgasstraat 5 D • 2718SX • ZOETERMEER

Neem contact met ons op:

Tel. 0793219302
info@vanderlinden-groep.nl

Over deze vestiging

Hartelijk welkom bij de Van der Linden Groep Zoetermeer

De afgelopen 40 jaar hebben wij met trots het prachtige merk Hyundai in Waddinxveen mogen verkopen en wij zijn ook officieel dealer voor het gebied Zoetermeer en omstreken.

Wij zijn jouw aanspreekpunt voor al jouw onderhoud, de aanschaf, garantiewerkzaamheden, huur of lease van een nieuwe of occasion Hyundai en alle servicezaken die daarbij horen.

Al jaren zijn wij door Hyundai Nederland met de titel 'Excellent Dealer' bekroond. Persoonlijk contact, goede service, klantgerichtheid, en service op maat staan voorop bij ons bedrijf.

De Van der Linden Groep bestaat uit een drietal dealerbedrijven (Zoetermeer, Waddinxveen, en Leiden), een overdekt occasioncenter in Waddinxveen, een schadeherstelbedrijf met een reclamestudio, en een eigen lease-/verzekeringsmaatschappij. Door dit complete mobiliteitspakket zijn wij in staat om met bijna 100 enthousiaste medewerkers onze klanten altijd mobiel te houden. Kijk op onze website www.vanderlinden-groep.nl voor al onze activiteiten.

Ons team van gekwalificeerde en enthousiaste medewerkers hopen je van dienst te mogen zijn!

Heel graag tot ziens in onze showroom!

OPENINGSTIJDEN

 

Dag Receptie Werkplaats/magazijn Verkoop
Maandag 08:00 - 17:30 08:00 - 17:30 09:00 - 18:00
Dinsdag 08:00 - 17:30 08:00 - 17:30 09:00 - 18:00
Woensdag 08:00 - 17:30 08:00 - 17:30 09:00 - 18:00
Donderdag 08:00 - 17:30 08:00 - 17:30 09:00 - 18:00
Vrijdag 08:00 - 17:30 08:00 - 17:30 09:00 - 18:00
Zaterdag 09:00 - 13:00* 09:00 - 13:00* 09:00 - 17:00

 *alleen voor noodgevallen

CONTACTPERSONEN

 

Functie Naam Tel.nr. Mailadres
Algemeen directeur Rob Knop - rob.knop@vanderlinden-groep.nl
Vestigingsmanager Bart Groeneveld - bart.groeneveld@vanderlinden-groep.nl
Verkoopadviseur Ferry van Trierum 079-3219302 ferry.van.trierum@vanderlinden-groep.nl
Verkoopadviseur Jeroen Verhagen 079-3219302 jeroen.verhagen@vanderlinden-groep.nl
Fleetsales en lease Manager Steven Tent 079-321 9302 steven.tent@vanderlinden-groep.nl
Marketing Manager Nard Colijn - nard.colijn@vanderlinden-groep.nl
After Sales Manager Niek Dracht 079-3219302 niek.dracht@vanderlinden-groep.nl
Chef werkplaats Steven Grootveld 079-3219302 steven.grootveld@vanderlinden-groep.nl
Service Adviseur Brenda van der Wolf 079-3219302 brenda.van.der.wolf@vanderlinden-groep.nl
After Sales medewerker Milou Compas   milou.compas@vanderlinden-groep.nl
Magazijn Rob Ansink   rob.ansink@vanderlinden-groep.nl