Autobedrijf Velserbeek

Automobielbedrijf Velserbeek is de laatste jaren uitgegroeid tot een toonaangevende organisatie op het gebied van mobiliteit. Ben je op zoek naar een nieuwe of gebruikte wagen? Een personen- of bedrijfswagen? Wij garanderen service en mobiliteit binnen de regio Kennemerland, Haarlem en omstreken. Sinds de oprichting in 1960 staat de klant centraal en weten jullie ons dan ook te vinden als het om mobiliteit gaat. In 2013 zijn wij begonnen met het merk Hyundai. Mede door de gunstige ligging en onze trouwe klanten zijn wij gegroeid tot een middelgrote dealergroep die zich richt op jouw mobiele dienstverlening. Wij zijn dan ook zeer tevreden met Hyundai. In onze moderne werkplaats kunnen wij alle reparatie en onderhoudswerkzaamheden snel en vakkundig voor jou uitvoeren. Ons goed opgeleide team van medewerkers leveren de kwaliteit die je van Hyundai Velserbeek mag verwachten.

Hyundai modellen

Wat is jouw favoriete Hyundai?


Acties

Bekijk Hyundai aanbiedingen en nieuws.


Klaar om je te verwelkomen

Lees welke corona-maatregelen we nemen en hoe we jou mobiel houden.

Onze vestigingen

Neem contact met ons op:

Wagenmakerstraat 2 • 1991JA • VELSERBROEK
Tel. 0235132944
Fax 0235132920
klantencontact@velserbeek.nl

Doe de virtuele bedrijfstour.


 

OPENINGSTIJDEN

Dag Showroom Receptie Werkplaats
Maandag 09:00 - 18:00 08:00 - 18:00 08:15 - 17:00
Dinsdag 09:00 - 18:00 08:00 - 18:00 08:15 - 17:00
Woensdag 09:00 - 18:00 08:00 - 18:00 08:15 - 17:00
Donderdag 09:00 - 18:00 08:00 - 18:00 08:15 - 17:00
Vrijdag 09:00 - 18:00 08:00 - 18:00 08:15 - 17:00
Zaterdag 10:00 - 17:00 10:00 - 17:00 08:15 - 16:00

CONTACTPERSONEN

Functie Naam Tel.nr. Mailadres
Verkoopleider Alexander de Jong 023-513 29 46 adejong@velserbeek.nl
Verkoopadviseur Robert-Jan Muschter 023-513 29 46 robert-jan@velserbeek.nl
Directeur Johan van der Horst - johan@velserbeek.nl
Verkoopadviseur Dennis Oostlander 023-513 29 46 dennis@velserbeek.nl
Service Adviseur Ekin Ceyran 023-513 29 24 ekin@velserbeek.nl
Service Adviseur Raymond Daamen 023-513 29 24       raymond@velserbeek.nl
After Sales Manager Hans Ladru - hans@velserbeek.nl
Magazijn Medewerker Donny Battefeld 023-513  29 25 donny@velserbeek.nl