Auto Sturm

Wij heten je van harte welkom op onze website, dé weg naar jouw nieuwe Hyundai of kwaliteitsoccasion. Auto Sturm is door onze vele trouwe klanten inmiddels uitgegroeid naar een begrip in de Zeeuwse autobranche. Met vestigingen in Middelburg en Goes waar wij officieel Hyundai en Nissan dealer zijn en een eigen schadebedrijf kunnen wij onze klanten alles bieden. Daarnaast zijn wij al jaren specialist in kwaliteitsoccasions met altijd een zeer ruim assortiment in elke prijscategorie. Je kunt bij ons in een ongedwongen sfeer al jouw autozaken regelen. Onze verkoop- en serviceadviseurs helpen je graag op weg. Kijk op www.autosturm.nl voor alle info. Graag tot binnenkort!

Hyundai modellen

Wat is jouw favoriete Hyundai?


Acties

Bekijk Hyundai aanbiedingen en nieuws.


Klaar om je te verwelkomen

Lees welke corona-maatregelen we nemen en hoe we jou mobiel houden.

Onze vestigingen

Auto Sturm b.v. Goes

Amundsenweg 39 • 4462GP • GOES

Neem contact met ons op:

Tel. 0113602000
Fax 0113271311
info@autosturm.nl

Doe de virtuele bedrijfstour.

Over deze vestiging

Kijk op www.autosturm.nl voor alle info.

OPENINGSTIJDEN

Dag Showroom Werkplaats  
Maandag 09:00 - 18:00 08:00 - 17:30  
Dinsdag 09:00 - 18:00 08:00 - 17:30  
Woensdag 09:00 - 18:00 08:00 - 17:30  
Donderdag 09:00 - 18:00 08:00 - 17:30  
Vrijdag 09:00 - 18:00 08:00 - 17:30  
Zaterdag 09:00 - 17:00 -  

CONTACTPERSONEN

Functie Naam Tel.nr. Mailadres
Directeur Johnny Sturm 0113-602001 johnny@autosturm.nl
Verkoopadviseur George Palm 0113-602007 george@autosturm.nl
Verkoopadviseur Iven van Banning 0113-602004 iven@autosturm.nl
Service Adviseur Patrick Rapis 01113-602005 patrick@autosturm.nl
Service Adviseur Martin Meeuse 0113-602006 martin@autosturm.nl

Auto Sturm b.v. Middelburg

Noordweg 467 • 4333KE • MIDDELBURG

Neem contact met ons op:

Tel. 0118612042
Fax 0118624340
info@autosturm.nl

Doe de virtuele bedrijfstour.

Over deze vestiging

Kijk op www.autosturm.nl voor alle info.

OPENINGSTIJDEN

Dag Showroom Werkplaats  
Maandag 09:00 - 18:00 08:00 - 17:30  
Dinsdag 09:00 - 18:00 08:00 - 17:30  
Woensdag 09:00 - 18:00 08:00 - 17:30  
Donderdag 09:00 - 18:00 08:00 - 17:30  
Vrijdag 09:00 - 18:00 08:00 - 17:30  
Zaterdag 09:00 - 17:00 -  

CONTACTPERSONEN

Functie Naam Tel.nr. Mailadres
Directeur Hans Sturm 0118-679190 hans@autosturm.nl
Verkoopadviseur Martin Den Engelsman 0118-612042 joris@autosturm.nl
Verkoopadviseur Joris Sturm 013-5286900 mvanbaal@autosmolders.nl
Service Adviseur Ronnie van Schaik 0118-612042 wvanlith@autosmolders.nl
Service Adviseur Jos Pattenier 0118-679191 jos@autosturm.nl