Hyundai i10 Araç Konfor Özellikleri

Hyundai i10 Araç Konfor Özellikleri

  • i10 yandan görünüş

    i10
    Büyük Yaşa.

    Konfor

Konfor

Ferah bir yaşamın sunduğu esnekliğin keyfini çıkarın.

Geniş ve çok yönlü bu kompakt şehir otomobili, koşuşturmalı hayatınızda karşınıza çıkabilecek her şeye hazır. Bir hafta sonu kaçamağı için valizlerinizi ya da market poşetlerinizi yerleştirirken, hayatınızı büyük yaşamak için gerekli depolama alanına ve esnekliğine sahip olacaksınız. Tabii rahatlık sunan akıllı özellikleri ve segmentindeki en büyüklerden biri olan kullanışlı ve geniş bagajı da unutmamak gerek.

Yeni i10 Konfor

Kullanışlı geniş bagaj.

Segmentindeki en büyüklerden biri olan 252 litrelik bagajı aynı zamanda pek çok farklı şey için kullanılabilir. Birbirinden ayrı arka koltukları tek elle kolaylıkla katlayarak bagaj kapasitesini 1050 litreye çıkarabilirsiniz.

Geniş Bagaj i10.

Saklama Alanı

Süper bir saklama alanı.

Torpido bölmesi üzerindeki açık bölümden kapılardaki daha büyük eşya bölmelerine, i10 yoğun hayatınızı kolaylaştıracak pek çok pratik ve kullanışlı saklama bölmesiyle geliyor.

Sınırsız iç rahatlığı.

i10’da iç rahatlığı standarttır; çünkü diğer Hyundai binek otomobilleriyle aynı kapsamlı bir garantiye sahiptir. Ayrıca yüksek voltajlı pil için uzatılmış garanti de sunulmaktadır. 

Üretici Onarım Güvencesi

5 yıl ya da 100.000 kilometre Üretici Garantisi

Binek Hyundai’lerin garanti süresi 2 yıl ya da 60.000 kilometredir. Yani binek Hyundai’niz tescil edildiği tarihten 2 yıl sonra ya da 60.000 kilometreye ulaşana kadar garanti kapsamında kalır. Hafif ticari Hyundai modelleri için ise garanti süresi 2 yıl ya da 100.000 kilometredir. Ancak opsiyonel garanti ile Hyundai’nizi 7 yıl ya da 80.000 kilometre ve 3 yıl ya da sınırsız kilometre gibi seçenekler ile Hyundai Assan güvencesinde koruyabilirsiniz.