Autobedrijf Velserbeek

Automobielbedrijf Velserbeek is de laatste jaren uitgegroeid tot een toonaangevende organisatie op het gebied van mobiliteit. Ben je op zoek naar een nieuwe of gebruikte wagen? Een personen- of bedrijfswagen? Wij garanderen service en mobiliteit binnen de regio Kennemerland, Haarlem en omstreken. Sinds de oprichting in 1960 staat de klant centraal en weten jullie ons dan ook te vinden als het om mobiliteit gaat. In 2013 zijn wij begonnen met het merk Hyundai. Mede door de gunstige ligging en onze trouwe klanten zijn wij gegroeid tot een middelgrote dealergroep die zich richt op jouw mobiele dienstverlening. Wij zijn dan ook zeer tevreden met Hyundai. In onze moderne werkplaats kunnen wij alle reparatie en onderhoudswerkzaamheden snel en vakkundig voor jou uitvoeren. Ons goed opgeleide team van medewerkers leveren de kwaliteit die je van Hyundai Velserbeek mag verwachten.

IONIQ 6 First Edition

Rij jij in 2023 als eerste een Hyundai IONIQ 6? Hyundai presenteert een exclusieve introductieversie van de nieuwkomer, de IONIQ 6 First Edition. Je kunt nog op de wachtlijst komen door de First Edition nu te reserveren. Wees er wel snel bij, want de IONIQ 6 First Edition komt slechts in een gelimiteerde oplage naar Nederland.

Hyundai Smart bonus

Profiteer tijdelijk van Smart bonus tot € 750


Hyundai modellen

Wat is jouw favoriete Hyundai?


Let Hyundai power your world.

Hyundai doet meer dan jou van A naar B brengen. Wij brengen jou van vandaag naar morgen. Van elektrisch rijden over lange afstanden tot de toekomst van mobiliteit. Van slimme robotica tot emissievrij reizen door de lucht. Van waterstofvoertuigen naar een duurzame samenleving. Vooruitgang komt in vele vormen en op tal van manieren, maar bij Hyundai hebben we maar één doel: to power your world.

Onze vestigingen

Neem contact met ons op:

Wagenmakerstraat 2 • 1991JA • VELSERBROEK
Tel. 0235132944
Fax 0235132920
klantencontact@velserbeek.nl

Doe de virtuele bedrijfstour.


 

OPENINGSTIJDEN

Dag Showroom Receptie Werkplaats
Maandag 09:00 - 18:00 08:15 - 18:00 08:15 - 17:00
Dinsdag 09:00 - 18:00 08:15 - 18:00 08:15 - 17:00
Woensdag 09:00 - 18:00 08:15 - 18:00 08:15 - 17:00
Donderdag 09:00 - 21:00 08:15 - 18:00 08:15 - 17:00
Vrijdag 09:00 - 18:00 08:15 - 18:00 08:15 - 16:15
Zaterdag 10:00 - 17:00   10:00 - 17:00

CONTACTPERSONEN

Functie Naam Tel.nr. Mailadres
Directeur Johan van der Horst 06-54277136 johan@velserbeek.nl
Brand manager Alexander de Jong 023-513 29 46 adejong@velserbeek.nl
Verkoop adviseur Max van Waalwijk van Doorn 023-513 29 46 max@velserbeek.nl
Verkoop adviseur Peter van Breemen 023-513 29 46 peter@velserbeek.nl
Verkoop adviseur Dennis Oostander 023-513 29 46 dennis@velserbeek.nl
Service adviseur Erik Houweling 023-513 29 24 houweling@velserbeek.nl
Service adviseur Raymond Daamen 023-513 29 24       raymond@velserbeek.nl
After Sales manager Hans Ladru 023-513 29 24 hans@velserbeek.nl
Magazijn medewerker Donny Battefeld 023-513  29 25 donny@velserbeek.nl